Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w zakładce "Polityka prywatności".
Zamknij

Administracyjny podział nieruchomości

Lista adresów

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej nr 1
ul.Odrodzenia 34
75-306 Koszalin



Armii Krajowej 9
Artylerzystów 2
Asnyka A. 3 - Mickiewicza A. 7
Asnyka Adama 17
Bałtycka 12-18
Bałtycka 1-7
Bałtycka 20-26
Bałtycka 2-2A
Bałtycka 28-34
Bałtycka 35-51
Bałtycka 36-42
Bałtycka 4-10
Bałtycka 53-67
Bałtycka 9-33
Batalionów Chłopskich 10
Batalionów Chłopskich 12
Batalionów Chłopskich 13
Batalionów Chłopskich 23
Batalionów Chłopskich 24-26
Batalionów Chłopskich 25
Batalionów Chłopskich 34-36
Batalionów Chłopskich 35
Batalionów Chłopskich 38
Batalionów Chłopskich 39
Batalionów Chłopskich 4
Batalionów Chłopskich 40
Batalionów Chłopskich 42-44
Batalionów Chłopskich 45
Batalionów Chłopskich 49
Batalionów Chłopskich 54
Batalionów Chłopskich 56
Batalionów Chłopskich 58
Batalionów Chłopskich 6
Batalionów Chłopskich 60
Batalionów Chłopskich 62
Batalionów Chłopskich 8
Batalionów Chłopskich 80
Batalionów Chłopskich 81
Batalionów Chłopskich 82
Batalionów Chłopskich 85
Batalionów Chłopskich 98
Bema Józefa 8
Bogusława II 16 - Dąbrówki 3 - Ks. Anastazji 1
Bogusława II 18-24
Bogusława II 26
Bogusława II 28-30
Bogusława II 32
Bogusława II 39
Bożka 26
Broniewskiego Władysława 1-3
Broniewskiego Władysława 13-15
Broniewskiego Władysława 4
Broniewskiego Władysława 5-7
Broniewskiego Władysława 8-10-12
Broniewskiego Władysława 9-11
Budowniczych 11-19
Budowniczych 1-9
Budowniczych 21-29
Chałubińskiego 10a-c
Chopina Fryderyka 15
Chopina Fryderyka 17-19
Chopina Fryderyka 26
Chopina Fryderyka 3
Dąbrowskiego Jarosława 14-16
Dąbrowskiego Jarosława 32
Dąbrowskiego Jarosława 34
Dąbrowskiego Jarosława 36
Dąbrowskiego Jarosława 44-46
Dąbrowskiego Jarosława 6
Dąbrówki 10
Dąbrówki 2-4
Dworcowa 11-15
Dworcowa 12
Dworcowa 1-3 - Zwycięstwa 19
Dworcowa 17
Dworcowa 2
Dworcowa 4
Dworcowa 6-10
Dworcowa 9
Franciszkańska 19-19A
Franciszkańska 51
Głowackiego Bartosza 11
Głowackiego Bartosza 11A
Głowackiego Bartosza 11B
Głowackiego Bartosza 11C
Głowackiego Bartosza 13
Głowackiego Bartosza 8
Grunwaldzka 11
Grunwaldzka 12
Grunwaldzka 20
Grunwaldzka 7
Hołdu Pruskiego 10
Hołdu Pruskiego 12a-c
Hołdu Pruskiego 3
Hołdu Pruskiego 5
Hołdu Pruskiego 7
Hołdu Pruskiego 9
Jana z Kolna 10
Jana z Kolna 16
Jana z Kolna 20
Jana z Kolna 22
Jana z Kolna 22A
Jana z Kolna 24
Jana z Kolna 24A-B
Jana z Kolna 26
Jana z Kolna 28
Jana z Kolna 30
Jana z Kolna 32
Jana z Kolna 34
Jana z Kolna 4
Jana z Kolna 6
Jana z Kolna 8
Karłowicza Mieczysława 11-11A
Karłowicza Mieczysława 13D-13E
Karłowicza Mieczysława 2-4
Karłowicza Mieczysława 9-9C
Kazimierza Wielkiego 2-4
Kazimierza Wielkiego 6-8
Koszalińska 68
Koszalińska 70
Kościuszki Tadeusza 16-18
Kościuszki Tadeusza 30
Kościuszki Tadeusza 32
Kościuszki Tadeusza 55
Kościuszki Tadeusza 57
Kościuszki Tadeusza 59
Kościuszki Tadeusza 7
Ks. Anastazji 6 - Młyńska 15 - Zawiszy Czarnego 3-7
Ks. Anastazji 8 - Zawiszy Czarnego 10
Księżnej Anastazji 11
Księżnej Anastazji 3-7
Księżnej Anastazji 9
Kwiatkowskiego E. 22-22A - Na Skarpie 1-3
Marii Ludwiki 5
Marszałka Piłsudskiego J. 35 - Kościuszki T. 1
Marszałka Piłsudskiego Józefa 1
Marszałka Piłsudskiego Józefa 10
Marszałka Piłsudskiego Józefa 11-15
Marszałka Piłsudskiego Józefa 12
Marszałka Piłsudskiego Józefa 14
Marszałka Piłsudskiego Józefa 16
Marszałka Piłsudskiego Józefa 18
Marszałka Piłsudskiego Józefa 19
Marszałka Piłsudskiego Józefa 19a
Marszałka Piłsudskiego Józefa 2
Marszałka Piłsudskiego Józefa 20
Marszałka Piłsudskiego Józefa 21
Marszałka Piłsudskiego Józefa 22
Marszałka Piłsudskiego Józefa 23
Marszałka Piłsudskiego Józefa 24
Marszałka Piłsudskiego Józefa 25
Marszałka Piłsudskiego Józefa 26
Marszałka Piłsudskiego Józefa 27
Marszałka Piłsudskiego Józefa 28
Marszałka Piłsudskiego Józefa 29
Marszałka Piłsudskiego Józefa 3
Marszałka Piłsudskiego Józefa 30-32
Marszałka Piłsudskiego Józefa 31
Marszałka Piłsudskiego Józefa 31A
Marszałka Piłsudskiego Józefa 4
Marszałka Piłsudskiego Józefa 40
Marszałka Piłsudskiego Józefa 6
Marszałka Piłsudskiego Józefa 60
Marszałka Piłsudskiego Józefa 64
Marszałka Piłsudskiego Józefa 66-68
Marszałka Piłsudskiego Józefa 67
Marszałka Piłsudskiego Józefa 70-72
Marszałka Piłsudskiego Józefa 71
Marszałka Piłsudskiego Józefa 73
Marszałka Piłsudskiego Józefa 75-75A
Marszałka Piłsudskiego Józefa 76-78
Marszałka Piłsudskiego Józefa 77-77A
Marszałka Piłsudskiego Józefa 79-79C
Marszałka Piłsudskiego Józefa 8
Marszałka Piłsudskiego Józefa 81-81C
Marszałka Piłsudskiego Józefa 90
Matejki J. 16 - Waryńskiego L. 6
Matejki J. 25 - Waryńskiego L. 4
Matejki Jana 11
Matejki Jana 12
Matejki Jana 13-15
Matejki Jana 14
Matejki Jana 17
Matejki Jana 19
Matejki Jana 21
Matejki Jana 23
Matejki Jana 3
Matejki Jana 5-7
Matejki Jana 9
Mickiewicza A. 19 - Młyńska 2-12 Asnyka A. 1
Mickiewicza Adama 13
Mickiewicza Adama 15
Mickiewicza Adama 1-5
Mickiewicza Adama 17
Mickiewicza Adama 9
Mieszka I-go 19
Młyńska 48
Młyńska 50
Młyńska 51-53 - Plac Kilińskiego Jana 1
Młyńska 52A
Młyńska 54 - Kościuszki T. 61
Młyńska 56 - Kościuszki T. 36
Młyńska 58
Młyńska 60
Młyńska 62
Młyńska 63
Młyńska 64
Młyńska 65
Młyńska 67
Młyńska 72-74a
Młyńska 75
Młyńska 77
Młyńska 78-78a
Młyńska 79
Młyńska 81
Młyńska 82-84
Młyńska 83-83B
Moniuszki Stanisława 10
Moniuszki Stanisława 11
Moniuszki Stanisława 13
Moniuszki Stanisława 1A
Moniuszki Stanisława 5
Moniuszki Stanisława 7
Monte Cassino 13
Monte Cassino 15-15C
Monte Cassino 18-18C
Monte Cassino 2
Monte Cassino 20-20B
Morska 108A
Morska 12
Morska 18
Morska 21
Morska 23
Morska 4
Morska 62-62A-64
Morska 66
Morska 67-69
Morska 68-72
Morska 71-73
Morska 74-76
Morska 75
Morska 77
Morska 78-80
Morska 79
Morska 82-84
Morska 83-85
Morska 86-88
Morska 87-89
Morska 90-92
Morska 91-93
Morska 94-96
Morska 95-97
Morska 98
Morska 9-9A
Niepodległości 1
Niepodległości 11
Niepodległości 12
Niepodległości 13
Niepodległości 14
Niepodległości 15
Niepodległości 16
Niepodległości 18
Niepodległości 2
Niepodległości 20
Niepodległości 21
Niepodległości 21
Niepodległości 23
Niepodległości 25
Niepodległości 27
Niepodległości 29
Niepodległości 3
Niepodległości 30
Niepodległości 31
Niepodległości 32
Niepodległości 33
Niepodległości 34
Niepodległości 35
Niepodległości 37
Niepodległości 39
Niepodległości 4
Niepodległości 40
Niepodległości 41
Niepodległości 43
Niepodległości 45
Niepodległości 47
Niepodległości 49
Niepodległości 5
Niepodległości 6
Niepodległości 7
Niepodległości 8
Niepodległości 9
Nowowiejskiego Feliksa 4A-D
Nowowiejskiego Feliksa 6A-D
Odrodzenia 34
Orląt Lwowskich 17
Partyzantów 11
Partyzantów 13
Partyzantów 15
Partyzantów 21a-b
Partyzantów 23a-b
Pionierów 1-13
Pionierów 2-26
Plac Kilińskiego Jana 3-5 - Podgórna 1-3
Podgórna 26
Podgórna 30
Podgórna 35
Podgórna 47-49
Podgórna 57
Podgórna 59
Podgrodzie 10
Podgrodzie 4
Projektantów 1
Projektantów 11-15
Projektantów 5-9
Przemysłowa 4d
Przemysłowa 4e
Przemysłowa 4g
Przemysłowa 4h
Przemysłowa 4j
Przemysłowa 4k
Rejtana Tadeusza 1
Rejtana Tadeusza 5-7
Rejtana Tadeusza 6
Rotm. W. Pileckiego 13
Rotm. W. Pileckiego 15
Rotm. W. Pileckiego 17
Rotm. W. Pileckiego 2 - Zwycięstwa 129
Rotm. W. Pileckiego 4
Ruszczyca 14
Ruszczyca Ferdynanda 14a
Rybacka 15-17
Rybacka 18
Rybacka 20-24
Rybacka 5-11
Rynek Staromiejski 1-5
Rynek Staromiejski 9-13
Rzemieślnicza 2
Rzemieślnicza 3
Rzemieślnicza 5
Rzemieślnicza 8-8I
Sawickiej Hanki 10A-D
Sawickiej Hanki 12A-12D
Sawickiej Hanki 16A-16C
Sawickiej Hanki 18A-18C
Sawickiej Hanki 20A-C
Sawickiej Hanki 22A-22C
Sawickiej Hanki 8-8C
Sienkiewicza Henryka 10-14 - Rybacka 19
Sienkiewicza Henryka 2-6
Spokojna 67
Spółdzielcza 1
Spółdzielcza 11
Spółdzielcza 13
Spółdzielcza 15
Spółdzielcza 16
Spółdzielcza 17
Spółdzielcza 19
Spółdzielcza 19 oficyna
Spółdzielcza 25
Spółdzielcza 27
Spółdzielcza 29
Spółdzielcza 9
Sygietyńskiego Tadeusza 10-16
Sygietyńskiego Tadeusza 1-7
Sygietyńskiego Tadeusza 17-23
Sygietyńskiego Tadeusza 9-15
Szczecińska 21
Szymanowskiego Karola 25
Wańkowicza Melchiora 10-16
Waryńskiego Ludwika 16-18
Westerplatte 34
Wieniawskiego Henryka 6-8
Władysława IV 21-21B
Władysława IV 23-23C
Zacisze 18
Zawiszy Czarnego 15-17
Zawiszy Czarnego 6 - Młyńska 17
Zawiszy Czarnego 8
Zubrzyckiego Franciszka 11A-C
Zubrzyckiego Franciszka 1A-1D
Zubrzyckiego Franciszka 3A-3D
Zubrzyckiego Franciszka 5A-D
Zubrzyckiego Franciszka 7A-9B
Zwycięstwa 121
Zwycięstwa 131
Zwycięstwa 133
Zwycięstwa 135
Zwycięstwa 143
Zwycięstwa 149
Zwycięstwa 151
Zwycięstwa 155
Zwycięstwa 157
Zwycięstwa 161
Zwycięstwa 163
Zwycięstwa 165
Zwycięstwa 167 - Hołdu Pruskiego 1
Zwycięstwa 173
Zwycięstwa 175
Zwycięstwa 177-177A
Zwycięstwa 181
Zwycięstwa 183
Zwycięstwa 189
Zwycięstwa 51-53
Zwycięstwa 73-75
Zwycięstwa 77-79
Zwycięstwa 83-87
Zwycięstwa 87A
Zwycięstwa 95
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej nr 4
ul. Łużycka 30
75-113 Koszalin



4 Marca 26
1 Maja 10
1 Maja 11
1 Maja 2-4
1 Maja 8
1 Maja 9
Andersa Władysława 1-7
Andersa Władysława 2
Andersa Władysława 24-26
Andersa Władysława 4-6
Andersa Władysława 9-15
Barlickiego Norberta 15
Barlickiego Norberta 16
Barlickiego Norberta 17
Barlickiego Norberta 18
Barlickiego Norberta 22
Barlickiego Norberta 7
Barlickiego Norberta 9
Bohaterów Warszawy 36
Bohaterów Warszawy 38
Bohaterów Warszawy 38A
Bolesława Chrobrego 12
Bolesława Chrobrego 14
Bolesława Chrobrego 16
Bolesława Chrobrego 20
Bolesława Chrobrego 6
Bolesława Chrobrego 8
Bolesława Krzywoustego 11
Bolesława Krzywoustego 18
Bolesława Krzywoustego 3
Bolesława Krzywoustego 9
Chełmońskiego J. 8 - Wyspiańskiego St. 25
Chełmońskiego Józefa 1
Drzymały M. 15 - Barlickiego N. 25
Drzymały Michała 1
Drzymały Michała 11-13
Drzymały Michała 18
Drzymały Michała 3
Drzymały Michała 9
Dzieci Wrzesińskich 11
Dzieci Wrzesińskich 13
Dzieci Wrzesińskich 17
Dzieci Wrzesińskich 21
Dzieci Wrzesińskich 27
Dzieci Wrzesińskich 28
Dzieci Wrzesińskich 29
Dzieci Wrzesińskich 30
Dzieci Wrzesińskich 32
Dzieci Wrzesińskich 34
Gnieźnieńska 22
Gnieźnieńska 28-28A
Gnieźnieńska 30-30A
Gnieźnieńska 52
Grottgera A. 6-6A - Wyspiańskiego St. 15
Grottgera A. 7 - Wyspiańskiego St. 17
Grottgera Artura 8-10
Harcerska 14
Harcerska 16
Harcerska 18
Harcerska 19
Harcerska 23
Harcerska 25
Harcerska 8
Jasna 5
Jasna 6
Jeziorna 10
Kaszubska 11
Kaszubska 18
Kaszubska 22
Kaszubska 25
Kaszubska 27
Kaszubska 29
Kaszubska 31
Kaszubska 5
Kaszubska 6
Kaszubska 7
Kaszubska 9
Kolejowa 15-23
Kolejowa 25-33
Kolejowa 35-43
Kolejowa 4
Kolejowa 45-57
Kolejowa 59-69
Kolejowa 71
Komisji Edukacji Narodowej 4
Komisji Edukacji Narodowej 6
Konstytucji 3 Maja 11
Konstytucji 3 Maja 13
Konstytucji 3 Maja 15
Konstytucji 3 Maja 17
Konstytucji 3 Maja 19
Konstytucji 3 Maja 2
Konstytucji 3 Maja 23
Konstytucji 3 Maja 25
Konstytucji 3 Maja 27
Konstytucji 3 Maja 35
Konstytucji 3 Maja 4
Konstytucji 3 Maja 9
Krakusa i Wandy 12
Krakusa i Wandy 14
Krakusa i Wandy 16
Krakusa i Wandy 18
Krakusa i Wandy 1-9
Krakusa i Wandy 20
Krakusa i Wandy 2-10
Krakusa i Wandy 22
Krakusa i Wandy 24
Krakusa i Wandy 26
Krakusa i Wandy 28
Krakusa i Wandy 30
Ks. Domina Czesława 1
Ks. Kard. Wyszyńskiego Stefana 17
Księdza Domina Czesława 6
Księdza Kard. Wyszyńskiego Stefana 14
Laskonogiego Władysława 1-5
Lechicka 10
Lechicka 11
Lechicka 12
Lechicka 13
Lechicka 14; 16-18
Lechicka 17
Lechicka 2
Lechicka 20-22
Lechicka 24-30
Lechicka 25-27 - Łużycka 46
Lechicka 29
Lechicka 3
Lechicka 31
Lechicka 32-34; 36-38
Lechicka 35-35A
Lechicka 5
Lechicka 51A
Lechicka 54
Lechicka 9
Legnicka 17
Legnicka 19
Legnicka 21
Legnicka 23
Legnicka 26
Legnicka 6-10
Lutyków 1
Lutyków 12-14
Lutyków 16
Lutyków 18
Lutyków 21-23
Lutyków 22
Lutyków 25-27
Lutyków 27C-D
Lutyków 33-35
Lutyków 5
Lutyków 7
Lutyków 9
Łużycka 1
Łużycka 10
Łużycka 11
Łużycka 13
Łużycka 17-19
Łużycka 21
Łużycka 25
Łużycka 30-32
Łużycka 4
Łużycka 42-42B-42C
Łużycka 47-49
Łużycka 48
Łużycka 50
Łużycka 52-54
Łużycka 58
Łużycka 6
Łużycka 60
Łużycka 9
Mariańska 11
Mariańska 16
Mariańska 19
Mariańska 20
Mariańska 21
Mariańska 23
Mariańska 24
Mariańska 25
Mariańska 26
Mariańska 27 - Drzymały Michała 5
Mariańska 4
Mariańska 6
Mariańska 6 (oficyna)
Mariańska 8
Mieszka I-go 16
Mieszka I-go 2
Mieszka I-go 23-23A
Mieszka I-go 8
Miła 20
Modrzejewskiej Heleny 1
Modrzejewskiej Heleny 14
Modrzejewskiej Heleny 18
Modrzejewskiej Heleny 19
Modrzejewskiej Heleny 20
Modrzejewskiej Heleny 24
Modrzejewskiej Heleny 25-27
Modrzejewskiej Heleny 26
Modrzejewskiej Heleny 28
Modrzejewskiej Heleny 29
Modrzejewskiej Heleny 3
Modrzejewskiej Heleny 30
Modrzejewskiej Heleny 31
Modrzejewskiej Heleny 37
Modrzejewskiej Heleny 39
Modrzejewskiej Heleny 41
Modrzejewskiej Heleny 43
Modrzejewskiej Heleny 5
Modrzejewskiej Heleny 60
Modrzejewskiej Heleny 62-66
Modrzejewskiej Heleny 7
Modrzejewskiej Heleny 9-11
Obotrytów 4-6A
Obotrytów 8
Plac Gwiaździsty 3
Plac Gwiaździsty 5
Plac Gwiaździsty 7
Plac Wolności 2-3
Płowce 1
Płowce 10
Płowce 11
Płowce 6
Płowce 9
Połczyńska 102A
Połczyńska 24
Połczyńska 67B-D
Połczyńska 67E
Połczyńska 71
Połczyńska 74
Połtawska 7
Poprzeczna 22A-D
Poprzeczna 24A-D
Poprzeczna 26A-B
Poprzeczna 28A-B
Poprzeczna 30A-B
Poprzeczna 32A-B
Poprzeczna 34A-B
Poprzeczna 6A-G
Poprzeczna 8A-B - Lutyków 24-24A
Powstańców Wielkopolskich 10
Powstańców Wielkopolskich 12
Powstańców Wielkopolskich 14
Powstańców Wielkopolskich 1-5
Powstańców Wielkopolskich 16
Powstańców Wielkopolskich 17
Powstańców Wielkopolskich 18-24
Powstańców Wielkopolskich 19
Powstańców Wielkopolskich 26
Powstańców Wielkopolskich 30
Powstańców Wielkopolskich 32
Powstańców Wielkopolskich 38
Radogoszczańska 12-12B
Radogoszczańska 14-14A
Radogoszczańska 2-8
Radogoszczańska 5
Radogoszczańśka 1
Ratajczaka Franciszka 14-24
Ratajczaka Franciszka 1-7
Ratajczaka Franciszka 2-12
Skłodowskiej-Curie Marii 4
Słowackiego Juliusza 10
Słowackiego Juliusza 1-3
Słowackiego Juliusza 8
Słowiańska 7
Szczecińska 13
Szczecińska 25
Szczecińska 27
Szeroka 2-16
Szeroka 3-15
Szpitalna 10
Szpitalna 11
Szpitalna 8
Szymanowskiego Karola 13
Szymanowskiego Karola 20
Świętego Wojciecha 1
Świętego Wojciecha 17
Traugutta Romualda 10-12
Traugutta Romualda 14-16
Traugutta Romualda 18
Traugutta Romualda 4
Traugutta Romualda 6-8
Waryńskiego Ludwika 12-14
Waryńskiego Ludwika 2-2B
Waryńskiego Ludwika 8-10
Wenedów 15A-D
Wenedów 5A-E
Wojska Polskiego 15-17
Wojska Polskiego 19-21
Wojska Polskiego 3
Wojska Polskiego 6-6a
Wojska Polskiego 8
Wróblewskiego W. 28 - Drzymały M. 7
Wróblewskiego Walerego 10
Wróblewskiego Walerego 11
Wróblewskiego Walerego 12
Wróblewskiego Walerego 14
Wróblewskiego Walerego 15
Wróblewskiego Walerego 16
Wróblewskiego Walerego 17
Wróblewskiego Walerego 18
Wróblewskiego Walerego 19
Wróblewskiego Walerego 2
Wróblewskiego Walerego 20
Wróblewskiego Walerego 21
Wróblewskiego Walerego 22
Wróblewskiego Walerego 23
Wróblewskiego Walerego 24
Wróblewskiego Walerego 25
Wróblewskiego Walerego 26
Wróblewskiego Walerego 27
Wróblewskiego Walerego 4-6
Wróblewskiego Walerego 7
Wróblewskiego Walerego 8
Wróblewskiego Walerego 9
Wyspiańskiego Stanisława 11
Wyspiańskiego Stanisława 13
Wyspiańskiego Stanisława 16-18
Wyspiańskiego Stanisława 19
Wyspiańskiego Stanisława 21
Wyspiańskiego Stanisława 23
Wyspiańskiego Stanisława 4
Wyspiańskiego Stanisława 5
Wyspiańskiego Stanisława 7
Wyspiańskiego Stanisława 9
Zacisze 26-28
Zwycięstwa 10
Zwycięstwa 100-104
Zwycięstwa 12
Zwycięstwa 14
Zwycięstwa 142
Zwycięstwa 144
Zwycięstwa 150
Zwycięstwa 154
Zwycięstwa 156
Zwycięstwa 160
Zwycięstwa 162
Zwycięstwa 164
Zwycięstwa 168
Zwycięstwa 170
Zwycięstwa 172
Zwycięstwa 174
Zwycięstwa 176
Zwycięstwa 178
Zwycięstwa 180
Zwycięstwa 182
Zwycięstwa 186A
Zwycięstwa 252
Zwycięstwa 30
Zwycięstwa 42
Zwycięstwa 74-80
Zwycięstwa 8
Zwycięstwa 90-92
Zwycięstwa 94-98
Żwirki i Wigury 1
Żwirki i Wigury 2
Żwirowa 6
Zarząd Budynków Mieszkalnych


tel. 94 34 09 100

ZGM 1
tel. 94 34 09 101
tel. 94 34 09 103

Dział techniczny ZGM1:
tel. 94 30 00 006

ZGM 4
tel. 94 34 09 102
tel. 94 34 09 104

Dział techniczny ZGM4:
tel. 94 30 00 007

Godziny przyjmowania Interesantów


Zarząd Budynków Mieszkalnych

poniedziałek - środa
7.15-15.15
czwartek
7.15-16.00
piątek
7.15-15.15

Zakłady Gospodarki Mieszkaniowej

poniedziałek
7.15-17.00
wtorek-środa
7.15-15.15
czwartek
7.15-16.00
piątek
7.15-15.15